BAR BRONX

Bar Bronowice Kraków

GODZINY OTWARCIA

Piątek 16.00 – 23.00

Sobota 10.00 – 23.00

Niedziela 10.00 -23.00

Dla Wegetarian

Cała nasza karta przygotowana jest pod wegetariańskie oraz wegańskie dania o zbilansowanych markoskładnikach. Zjesz zdrowo i smacznie, ale pewnie już o tym wiesz!

Miejsce spotkań

Bar BRONX to świetne miejsce aby spotkać się ze znajomymi. Spróbujesz u nas wielu Kraftowych Piw z kranu czy z butelki. A od czasu do czasu ugościmy Cię również koncertem na żywo.

Letni Ogródek

Nasz ogródek jest jak wypad na grilla za miasto z paczką najlepszych przyjaciół. Czyli jaki? Fenomenalny! Leżaki, zimne napoje i sporo cienia do odpoczywania.

BA BRONX

Filozofia naszej kuchni

Stawiamy na świeże i zdrowe składniki. Wierzymy, że każdy posiłek może być paliwem do zdobywania kolejnych szczytów, dlatego dbamy aby to paliwo było jak najwyższej jakości.

Nie możemy określić się mianem slowfood ale z pewnością do tego aspirujemy! Kiedy wpadniesz do Baru BRONX, to nie spiesz się … spróbuj naszych wegetariańskich potraw, rozsmakuj się w naszym autorskim piwie i usiądź w wygodnym leżaku. Jednym słowem: odpocznij!

Większość pozycji w naszym Menu, to znane i sprawdzone przepisy inspirowane kuchnią: Polską, Włoską i Azjatycką.

Galeria


Miejsce spotkań przy dobrym piwie.

Odkryj jakie sycące posiłki dla Was przygotowaliśmy po treningu na ścianie!

Nasze piwo

Na Bronxie możecie napić się kraftowych piw z kranu, prosto z Browaru Stary Kraków! Cechami charakterystycznymi tych piwek są: mocno słodowy aromat, wysokiej jakości składniki oraz brak jakichkolwiek sztucznych dodatków! Na kranie na stałe gości nasze wybitne ,,Sportowe”- czyli Golden Ale, a oprócz tego regularnie pojawiają się nowości, między innymi ryżowa Aipa, czy Amber.

MAPA

Lokalizacja

9 km

Centrum Krakowa


2 km

Galeria Bronowice


2 km

Fort Pasternik