OTWARCIE SEZONU OGRÓDKOWEGO – grill / piwo / harce do rana

Rozkład jazdy na sobotę:
14:00 - zajęcia dla dzieci na temat życia i ochrony bobrów - warsztaty organizowane przez Bronowice Wielkie. Jestem stąd.
oraz Stowarzyszenie Nasz Bóbr.
Ponieważ w naszej okolicy pojawiły się skupiska tych zwierząt postanowiliśmy wspólnie zadbać o ich dobro. Jednym z podjętych w tym kierunku działań jest uwrażliwienie najmłodszych na kwestię ochrony przyrody i bytowania bobrów.
Więcej informacji: https://www.facebook.com/photo?fbid=212455834876594&set=a.125496690239176
17:00 - Cupping kawy organizowany przez specjalistów z Roastains - New Coffee Era.
Będziecie mieli okazję poznać różne rodzaje kaw, dowiedzieć się co je różni oraz poznać różne metody parzenia kawek przelewowych dostępnych od niedawna na Bronxowym barze.
20:00 - Jak wygląda praca routesettera IFSC? Spotkanie z Olgą Niemiec i Marcinem Wszołkiem.
Spotkanie podczas którego nasi goście przybliżą szczegóły kręcenia zawodów w szeregach Międzynarodowej Federacji Wspinaczki Sportowej, oraz postarają się odpowiedzieć także na Wasze pytania. Nie zdradzamy wszystkiego, ale Oldze i Marcinowi będą towarzyszyć goście specjalni, którzy uczynią sobotnie wydarzenie jeszcze ciekawszym.
Po części oficjalnej, odpalamy grilla, podpinamy kegi z piwem i puszczamy muzykę aby godnie przywitać sezon ogródkowy na Bx, oraz bawimy się do bliżej nieokreślonych godzin nocnych/porannych, do czego zachęcamy również Was 🙂