OTWARCIE SEZONU 23/24 i nowa skala

Jak co roku, zapraszamy Was na Bronx, aby wspólnie rozpocząć okres jesienno-zimowy...

Jak co roku, będzie ona wypełniona rzetelnym załadunkiem, dobrą zabawą i serdeczną atmosferą. Jak co roku, wszystko to będzie obecne już na "Otwarciu sezonu".

ZAPISY --> https://competit.pl/w/6251/

1. Załadunek:
W godzinach 9:00 - 21:00 będziecie się mogli wspinać po czterdziestu nowiutkich, smakowitych baldach, rozrzuconych po całej, oczyszczonej na ten cel z pozostałych chwytów ścianie.
W tym roku wspinaczkowa część imprezy będzie miała charakter szczególny, gdyż połączona będzie ze zmianą całego systemu kręcenia i rozszerzeniem skali trudności.
Odchodzimy od dotychczasowego połączenia trudność=kolor. Trzydziestego września wpływamy na ocean nieskrępowanej wolności; z zielonych będziemy kręcili ekstremy, z czarnych średniaki, z czerwonych - baldy dla początkujących. I w ogóle hulaj dusza!
Przybliżamy Wam naturę nadchodzącej zmiany.
A. Co zostanie po staremu:
- baldy nadal będą wiodły określonym kolorem chwytów;
- paczki, jak dotychczas, pozostaną "bezbarwne", to znaczy do użycia na wszystkich baldach:
- na każdym baldzie będzie zaznaczona pozycja startowa (dwie ręce) znacznikiem w kolorze chwytów;
- niektóre baldy będą kończyły się na chwycie topowym...
- a inne na belce wieńczącej ścianę.
B. Co się ZMIENI:
- TRUDOŚĆ BALDA BĘDZIE NIEZALEŻNA OD KOLORU CHWYTÓW, PO JAKICH WIEDZIE;
- będzie ona wyznaczona przez numerek przykręcony obok chwytów startowych i mieścić się w skali 1-8 (plus dziewiąty stopień na wypadek, gdyby silny chwytowy postanowił zaszaleć lub popisać się);
- innymi słowy, skala rozszerzy się i w razie potrzeby będzie mogła rozszerzać się dalej.
C. CO się zmieni:
- będziemy mogli kręcić dla Was najróżniejsze baldery ze wszystkich posiadanych chwytów;
- będziemy mogli kręcić znacznie więcej balderów dla tych wszystkich, którzy nie wspinają się jeszcze na poziomie Pucharu Świata :-);
- chwytowy, któremu powinie się ręka i z balda dla mocarzy wyjdzie mu bald dla ludzi, nie będzie musiał go (bez sensu) utrudniać; zwyczajnie zmieni numerek;
- chwytowy, któremu ręka powinie się w drugą stronę, nie będzie musiał na siłę ułatwiać, rezygnując z dzieła sztuki chwytowej, owocu natchnienia;
- oferta wspinaczkowa hali od razu znacznie lepiej odpowie na Wasze potrzeby...
-... i z każdym miesiącem, wraz z nabywaniem przez nas doświadczenia, będzie odpowiadać lepiej 🙂.
Powtórzmy i dodajmy.
30 września wspinamy się na zreformowanym Bronxie, kompletując topy na 40 balderach i wypełniając karty startowe, dzięki którym bierzemy udział w LOSOWANIU FANTÓW.
Potem nagradzamy najlepszych.
2. Hulanka:
Wieczorem i w nocy o podkład "pod nóżkę" zadba zestaw didżejów. Ich sylwetki będą systematycznie przedstawiane w postach na Fb.
3. Knajpa:
Nasz legendarny bar tylko czeka na takie okazje! Od rana będzie można w nim zjeść, wypić kawę i za słodzić duszę. Wieczorem złocisty trunek zapieni wysoką falą, zaś barmani zapewnią muzykę na równoległym parkiecie.