BRONX zrodził się z pasji. Jest zatem miejscem twórczym i wybiegającym poza standardy.

BRONX to nowoczesna ściana wspinaczkowa, przygotowana z myślą o rozwoju każdego użytkownika, niezależnie od stopnia zaawansowania.
BRONX to miejsce, gdzie spędzisz czas w miłej atmosferze, zjesz pyszne wegetariańskie dania lub ciacho z kawą, wypijesz najlepsze kraftowe piwo, popracujesz zdalnie, wyszalejesz dzieciaki, poczytasz książkę na tarasie z widokiem na zieleń, a czasami nawet posłuchasz koncertu.

Ściana wspinaczkowa Bronx to obiekt zlokalizowany przy Ojcowskiej 166A w Krakowie.

Jest to nowoczesna ściana bulderowa dedykowana do wspinania bez liny gdzie zabezpieczenie stanowią profesjonalne materace. Obiekt oferuje 350 metrów kwadratowych panelu wspinaczkowego, rozległą przestrzeń materacy do wszelkich aktywności ruchowych oraz serię przyrządów treningowych.

Obiekt dysponuje w pełni wyposażonym zapleczem sanitarnym wraz z strefą recepcji gdzie zawsze ktoś służy pomocą i informacją.

W ramach zajęć możemy zaproponować sekcje wspinaczkowe / ogólnorozwojowe treningi dla młodzieży szkolnej prowadzone pod okiem jednego z naszych instruktorów/ trenerów w specjalnie przygotowanej do tego przestrzeni.

Posiadamy również możliwość wynajęcia przestrzeni pod  zajęcia prowadzone przez zewnętrznego trenera/instruktora oraz organizacji półkolonii dla dzieci i młodzieży.

Dysponujemy możliwością zorganizowania imprez okolicznościowych takich jak urodziny.

Ponadto na terenie ściany wspinaczkowej znajduje się tzw. strefa resto. Jest to kawiarnia stanowiąca jednocześnie miejsce w którym można popracować przy komputerze, czytać książki  wypić dobrą kawę, zjeść ciabatę/tosty z sałatką.

Posiadamy także wygrodzoną strefę ogrodu oraz duży parking.